SKLHŽďár nad Sázavou » Plameny otočily zápas proti ...
V polovině utkání nastoupil do žďárské branky místo Kulicha Jan Radosta. Vyrovnanou druhou třetinu nakonec ovládla Žihadla. Pouhé dvě sekundy před koncem druhé třetiny se šťastně po teči hostujícího hráče trefil Jiří Wasserbauer - 2:1. Ani třetí třet
SLOVANÚstí nad Labem » Martin Volke: Na přípravu jsem se ...
Martin Volke: Na přípravu jsem se těšil. Ú s t í n/L. - Spolu s Jaroslavem Roubíkem patří mezi nejzkušenější hráče, které mají Tomáš Mareš a Vladimír Evan k dispozici.
AZ Havířov | Zápas | HC Dukla Jihlava – AZ Residomo ...
Jiří Režnar (AZ RESIDOMO Havířov): Za výhru jsme rádi, protože v Jihlavě se hraje těžko. Tým dobře bruslí a hraje do těla. Pro nás jsou body zlaté, protože se v Jihlavě těžko vyhrává, byť se jí teď trošičku nedaří a mají problém.
Detail zápasu SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno ...
Pak ale Pražanům pomohlo zranění brněnského gólmana. Melichárek v 26. minutě odkulhal ze hřiště a mezi tyče musel před rohovým kopem domácích ligový debutant Veselý. První sekundy v soutěži mu pořádně zhořkly, neboť nedosáhl na centr a Frydrych hlavi
Olomouc pochoduje za postupem! Utkání s Třincem rozhodla ...
Olomouc– Olomoucká Sigma pokračuje v neporazitelnosti na domácím hřišti, když se ve 20. kole popasovala s výběrem Třince. Zápas rozhodla branka z 15. sekundy prvního poločasu, která ovlivnila celý vývoj tohoto druholigového střetnutí. Hosté sice měli
Listopad– 2016 – Gymnázium Postupická
Začátek florbalové sezony dívek . Minulý týden jsme úspěšně vstoupili do nové florbalové sezony dívek. První zápasy jsme odehráli ve dvou dlouhodobých soutěžích – středoškolské florbalové lize a G2 Florbal Challenge (loni Pohár ČFbU) – a hned od úvod
HC Vsetín online - oficiální internetové stránky VHK ...
První třetinu zápasu byl aktivnějším celkem Vsetín, který měl několik šancí, které skončily v lapačce Bizoně. Druhá třetina již byla vyrovnanější a přinesla první gól zápasu, který patří Vsetínu.
Fotogalerie 2018 / 2019– TJ Sokol Vracov
MČR mlžky Vracov – Studénka, 23.6.2019; MČR mlžky Vracov – Most, 22.6.2019; MČR mlžky Vracov – Krčín, 22.6.2019; MČR mlžky Vracov – Stará Huť, 21 ...
Emočně nabitou poslední desetiminutovku nastartoval faul Čachotského v obranném pásmu, který zasáhl Pořízka loktem do obličeje. Jihlavští však pojali oslabení aktivně a v čase 52:38, tedy dvě sekundy před vypršením trestu domácí devadesátky, se stadi
Výsledky NBA z 5. listopadu: CHICAGO – LAKERS 112-118 (4. čtvrtina 19-38), CHARLOTTE - INDIANA 122-120 PP (Graham kariérní max 35, TH 15/11, rozhodl 2 šestkami 2 sekundy do konce prodloužení, Rozier 22, bez Batuma – Warren 33, Brogdon 31, 17 sekund d